Leinecker Franz (1825 - 1917)
Západ slunce v Alpách, signováno vpravo dole F. Leinecker, olej/plátno, 55 x 86,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Leinecker Franz (1825 - 1917)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |